Sosyal Medya Yönetimi

Gelişen dünyamızda Sosyal Medya olmazsa olmazlarımızın arasına girdi bile. Her gün dünyada sosyal medyadan yapılan paylaşımların sayısı 1.5 milyarın üzerine çıktı. Bu bağlamda artık pek çok kurumsal yapı da sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Bu noktada, sosyal medya hesaplarının doğru ve bilinçli şekilde profesyonel bir biçimde yönetimi çok önemli bir faktör çünkü sosyal medya aracılığıyla hem bir imaj temsil edilmekte hem de bir paylaşım ile milyonlarca kişiye anında ulaşılabilmektedir.

Fark Yaratıyoruz!

Markanızın sosyal medya hesapları bir anlamda kurumsal imajınızı temsil etmektedir. Bu bağlamda, Crovu ekibi olarak, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelce yönetiyor, satışlarınızı arttırıyor ve imajınıza ahenk katıyoruz.

Sosyal Medya Hesapları Prestijinizi Temsil Eder

Kurumsal imajınıza renk katmak ve kazançlarınızı arttırmak sizin elinizde.

Sosyal Medya Yönetimi İle Fark Yaratıyoruz!

Günümüzde insanlar alışverişlerini dahi sosyal medya üzerinden gerçekleştirecek bir pozisyona gelmiştir. Gerek imajın temsili, gerek satışların artırılması ve müşteri ilişkileri adına sosyal medya bulunmaz bir cennete dönüştü. Tabiri caiz ise kurumsal bir kimlik ile bireysel bir müşterinin arasındaki köprünün tamamen yıkıldığını gözlemleyebiliriz. Bu durumda, kurumsal firmalar ve hatta bireysel kullanıcılar sosyal medya hesaplarının yönetimini işi bilen profesyonel ellere bırakmayı tercih etmektedir. Sosyal medya hesaplarının profesyonel bir takım tarafından yönetilmesi;

  • Müşteri memnuniyetini artırır.
  • Satışları artırır.
  • Etkileşim sayısını artırır.
  • Ulaşacağınız kitleyi genişletir.
  • İmajınızı tazeler ve değer katar.

Crovu ekibi olarak, kurumsal sosyal medya hesaplarınızı kitlenize en uygun bir biçimde yönetiriz. Hem satışlarınızı arttırırken hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız. Yaptığımız tüm işlemleri, sizlere özel kurumsal panelinizden takip edebilir, raporlarınızı indirebilir ve 7/24 destek alabilirsiniz.

  • Paylaşımlarınızı uzman Grafik-Tasarım ekibimiz hazırlar.
  • Günlük olarak paylaşımlarınız, satışa ve kitlenize yönelik yayımlanır.
  • Sosyal medya hesaplarınızdaki aktiviteler takip edilir ve arttırılır.
  • Pazarlama stratejilerimiz ile hedef kitlenize ulaşmanız sağlanır.

Ek olarak, Sosyal Medya Danışmanlığı hakkında merak ettiğiniz diğer teknik detaylara sayfa bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Artan Satış Grafiği ve Memnuniyet

Türkiye’nin ilk kurumsal ve yasal sosyal medya hizmetleri firması olarak kurulmuş olan Crovu, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi konusunda sizlere profesyonel bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Tam danışmanlık modeli baz alınarak kurulmuş olan hizmet paketimizde, sosyal medya reklamlarından hesaplarınızın yönetimine, dijital PR yapısından müşteri ilişkilerinin yönetimine varan kapsamlı bir çalışma yürütülmektedir.

Artan Satış Grafiği

Günümüzde, insanlar internet üzerinden alışveriş yapmadan önce veyahut bir firma hakkında bilgi sahibi olmak istediklerinde mutlaka sosyal medya hesaplarına da göz atmaktadır. Bu durumda, olumlu olarak yansıyan bir sosyal medya profili, direkt olarak satış grafiğini olumlu yönde değiştirir.

Müşteri Memnuniyeti

Pek çok insan artık direkt kurumla iletişime geçmek yerine, kurumun sosyal medya hesapları aracılığı ile şikayet ve dileklerini iletmektedir. Crovu'nun sizlere sunduğu sosyal medya yönetimi paketlerinde, müşterilerinizin memnuniyet yönetimi tamamen bize aittir. Sosyal medya ile iletişime geçen tüm müşterilere verilen bilgiler doğrultusunda hızlıca cevap verilmektedir.

Kaliteli Paylaşımlar

Şirketimiz bünyesinde bulunan uzman grafik-tasarım personellerimiz, sizler için en uygun görselleri hazırlayarak paylaşıma hazır hale getirmektedir. Bilindiği üzere, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ilgi çekici ve merak uyandıran paylaşımlar olmalıdır. Bu doğrultuda paylaşımlarınızı hazırlıyor ve imajınıza ahenk katıyoruz.

Rakamlarla Neden Biz?

427+

MUTLU MUSTERI

5114

YARATICI PAYLASIM

100

MUSTERI MEMNUNIYETI

Size Özel Paketlerimiz

Premium Yönetim Paketi

1299

Aylık - KDV DahilTwitter, Facebook ve Instagram Hesaplarınızın Yönetimi

Günlük Paylaşımlar

Özel İçerik Üretimi

Müşteri Memnuniyet Yönetimi

Haftalık Kurumsal Raporlama

Özel Yönetim Arayüzü

Garantili Kitle Erişim Artışı

7/24 Kesintisiz Destek

Özel Gün Paylaşımları

Anında Aktivasyon

Kredi Kartı – Havale/EFT Ödeme İmkanı

SATIN AL

Ultimate Yönetim PaketiEn Popüler

1999

Aylık - KDV DahilTwitter, Facebook ve Instagram Hesaplarınızın Yönetimi

Günlük Paylaşımlar

Özel İçerik Üretimi

Müşteri Memnuniyet Yönetimi

Haftalık Kurumsal Raporlama

Özel Yönetim Arayüzü

Garantili Kitle Erişim Artışı

Özel Sponsorlu Reklamlar (10.000+ Tekil Kitle Erişimi / Ay)

7/24 Kesintisiz Destek

Özel Gün Paylaşımları

Anında Aktivasyon

Kredi Kartı – Havale/EFT Ödeme İmkanı

SATIN AL

Sorunuz mu var?

Bize Hemen Ulaşın