Dijital Pazarlama

Gelişen dünyamızda, ürünlerin üretim kısmından çok pazarlama kısmı çok daha önem kazanmıştır. Her geçen gün gelişen ve yenilenen satış kanalları ile bir ürünün satışı, doğru stratejiler kullanıldığında kolay bir hale gelmiştir. Lakin, pek çok firma henüz gelişen dünyamızın avantajlarından henüz tam anlamıyla yararlanamamaktadır. Bu durumda, pek çok firma aslında satış rakamlarını artırma şansını iyi kullanmamaktadır. Hizmetimiz bu kısımda devreye girmektedir. Sizleri doğru stratejilerle, mümkün olan tüm kanallardan müşteri kitlenize ulaştırmayı hedefleriz.

Pazarlamanın Yeni Yolu!

Crovu ekibi olarak, size özel olarak oluşturacağımız dijital pazarlama stratejilerimizle, kazancınızı arttırırken memnuniyetinizi de daimi kılmayı amaçlamaktayız. Dijital pazarlama stratejilerimizle sizlere yeni pazarlama yolları sunuyor, kazançlarınızı maksimum seviyeye getirmenize yardımcı oluyoruz.

Dijital Pazarlama İle Daha Fazla Müşteri!

Dijital pazarlama stratejilerimizle sizlere yeni pazarlama yolları sunuyoruz.

Yeni Dijital Pazarlama Yollarını Keşfedin!

Dijital pazarlama, düşünülenin aksine bir satış modeli değildir. Dijital pazarlama aslında, sizleri satış hedeflerinize ulaştıracak bir ara birimdir. Bu birim sayesinde, yeni satış kanalları oluşturulabilir, markanızın çok daha fazla potansiyel müşteriye ulaşması sağlanabilir.

Dijital pazarlama dendiğinde akla çok geniş bir mecra gelebilir. Neticede, farklı firmaların farklı stratejileri olabilir. Crovu olarak bizlerin Dijital pazarlama için kullandığı aşamalar ve stratejilerden bahsedeceğiz. Dijital pazarlamanın başlıca aşamaları, stratejileri ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Marka Konumlandırma
  • Yeni Satış Kanalları
  • Reklam Stratejilerinin Geliştirilmesi veya İyileştirilmesi
  • Dönüşümlerin Optimizasyonu
  • Satış Stratejilerinin Geliştirilmesi veya İyileştirilmesi
  • İtibar Yönetimi
  • Tedarik Zincirinin Optimizasyonu
  • Verimlilik Optimizasyonu
  • Reklam Optimizasyonu

Neden Crovu’yu Tercih Etmelisiniz?

Crovu, 2013 yılında kurulmuş olan bir dijital medya ve sosyal medya ajansıdır. Genç bir ekipten oluşmaktadır. Her zaman dinamik ve atılımcı politikalarıyla, olumlu dönüşüm garantili reklam ve satış stratejileriyle müşterilerini her daim memnun etmeyi başarabilmektedir. Siz de Crovu’yu tercih ederseniz, satışlarınızdaki olumlu yönde artışı sağlayabilirsiniz.

Raporlama Nasıl Yapılmaktadır?

Her dijital sektörde olduğu gibi, Dijital pazarlamada da raporlama en önemli kriterlerden biridir. Raporlamanın eksiksiz ve hatasız yapılması ve anlaşılır şekilde sunulmasına gayret ederiz. Her firmanın kendine özgü bir raporlama işleyişi mevcuttur. Bizler, yapılan her detaylı çalışmayı kalem kalem raporlarımıza işleriz. Haftalık bazda raporlama sunarız.

Çalıştığımız tüm firmaların, stratejilerimizden, politikalarımızdan ve raporlamalarımızdan memnun kalması bizim için en önemli kriterdir. Bu bağlamda Crovu ekibi olarak sizlere layık bir çalışma sunacağımızdan şüpheniz kesinlikle olmasın.

Dijital Pazarlama İle Maksimum Verim

Crovu ekibi olarak oluşturduğumuz dijital pazarlama stratejilerinde maksimum verimi hedefleriz. Böylelikle, hedeflediğiniz kitleye nokta atışı ulaşmanız sağlanarak satışlarınızdan da maksimum veri elde etmeniz sağlanır. Satışlarınız katlanırken, marka bilinirliğiniz de buna paralel olarak artacaktır.

Artan Satış Grafiği

Özel dijital pazarlama stratejilerimiz ile kazancınızın sürekli artışını sağlamaya çalışmaktayız. Her yönüyle yürüttüğümüz titiz çalışmamız, gerek satış grafiğinize gerek ise marka bilinirliğinize pozitif yönde etki etmektedir.

Pozitif Dönüşüm

Dijital pazarlama sürecinde tüm aşamaları titizlikle oluştururuz. Süreç içinde her türlü dönüşümü göz önünde bulundurur ve dönüşüme göre stratejilerimizde anlık değişimler yaparak, dönüşümlerin daimi pozitif yönde ilerlemesini sağlarız.

Memnuniyet

Çalışma sürecinizde, her daim 7/24 yanınızda olarak, çalışmamızın tüm aşamalarında sizi bilgilendirerek ve gerekli raporlamaları sunarak daimi memnuniyetinizi sağlarız.

Rakamlarla Neden Biz?

427+

MUTLU MUSTERI

72

ORTALAMA SATIS ARTISI

100

MUSTERI MEMNUNIYETI