SEO Danışmanlığı

SEO (Search Engine Optimization) yani güzel türkçemizle Arama Motoru Optimizasyonu günümüzde yeri yadırganamaz büyük bir başlık. Google’da üst sıralarda yerini alan internet siteleri ile alt sıralarda yer alan internet sitelerinin arasındaki farklar hepimizin malumu lakin biz yine de yazımızın ilerleyen kısımlarında biraz bahsedeceğiz.

SEO danışmanlığı sadece Google’da sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalara yönelik bir bütün değildir. SEO danışmanlığı, sitenin iç ve dış şekilde yönetilmesini, kötü niyetli ataklara karşı savunulmasını, link profilinin oluşturulmasını, Google servislerine kayıt işlemlerinin yapılmasını vb. kapsamaktadır.

Kalıcı Yükseliş!

Crovu ekibi olarak, SEO danışmanlık hizmetlerimizde sağladığımız yapıların kalıcı olmasına öncelik vermekteyiz. Bilindiği üzere SEO, değişik stratejiler ve uzmanlık gerektiren, günden güne değişen bir yapıdır. Bir bütün olarak düşünüldüğünde, internet sitenizin yükselişi geçici değil, gereken tüm işlemler layıkıyla yapıldığında kalıcı olabilmelidir. Crovu olarak tecrübemizle harmanladığımız SEO Danışmanlığı hizmetimizin her daim arkasındayız.

Doğru ve Kararlı Strateji

Güncel SEO stratejilerimiz ile verimli ve organik yükseliş.

SEO Danışmanlığı Nedir, Nasıl Yapılır?

İç SEO nedir ?

İç SEO başlıktan da anlaşılacağı gibi internet sitesinin iç kısımlarında (internal) yapılması gereken olumlu değişikliklerin bütününü oluşturur. İç SEO servisimizle, internet sitenizde bulunan link yapılarını, kategorizasyon modellerini ve içerik yapılarını inceleriz ve buna göre düzenleriz. Sürekli değişen Google algoritmalarına göre gerekli değişiklikler ivedi şekilde yapılır.

Dış SEO nedir ?

Dış SEO internet sitenizin dışarıdan alacağı link (backlink) profilleriyle bağdaşmaktadır. Dış SEO servisimiz ile domain otoritesinin artırılması ve sitenizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlarız. Dışarıdan alınacak linkler özel olarak seçilmekte ve kuralına göre uygulanmaktadır.

Google Ceza olasılığına karşın etkin savunma

Google’da üst sıralarda yer almak bazı durumlarda rakiplerinizin sizin internet sitenize karşı kötü niyetli sanal saldırılar gerçekleştirmesine yol açmaktadır. Bu durumlara karşı aldığımız katı önlemler bulunmaktadır (Disavow). İnternet sitenizin link profili sürekli takip altına alınarak, oluşabilecek zararlar Google’ın tespit etmesinden önce ortadan kaldırılarak sıralamalardaki yerinizi koruruz.

Tier (Katman) yapısı nedir ?

Tier(katman) yapısı 2012 yılında gelmiş olan bir Google güncellemesi ile oluşmuştur. Google’ın beklentilerine göre, sitenize link yapısı sağlanırken, Tier stratejisini izleriz. Tier stratejisi ile sitenize sağlanacak olan link yapıları katman katman ayrılır. Böylece alınacak bazı dış linkler direkt olarak sitenizi işaret etmez, onun yerine sitenizin oluşturulmuş olan katmanlarına işaret eder. Çoklu katman yapısı ile sitenizin otoritesini ve sıralarını kalıcı şekilde artırmayı hedefleriz.

Crovu ekibi olarak, yaptığımız çalışmaların tümü organik yani “White-Hat” teknikler ile oluşturulur. Böylece yükselişiniz organik ve kalıcı olur.

Nasıl yaparız ?

Crovu’nun sunduğu eşsiz SEO danışmanlığı servisiyle SEO konusunda ihtiyacınız olan yapılar tek bir çatı altında toplanmaktadır. Karşılıklı görüşmemiz sonrasında, SEO işlerinizi Crovu’ya teslim etmeye karar verirseniz pişman olmayacaksınız. Pekala, SEO çalışmalarını nasıl yürüttüğümüzden biraz bahsedelim. Servisimizle edineceğiniz başlıca özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Düzenli link sağlanması
  • Düzenli ceza kontrolü
  • Düzenli raporlama ( Haftalık )
  • Sosyal medya link profilinin oluşturulması
  • Sürekli ulaşabileceğiniz bir danışman
  • Google sıralarınızda artış veya sıranızın korunması

SEO Danışmanlığı konusunda Crovu ekibi olarak asla umut tacirliği yapmıyoruz. Size sunduğumuz tatmin edici raporlamalar ve hizmet ile kesinlikle sizin de mutlu ve memnun olabileceğiniz bir hizmet vaat ediyoruz. SEO Danışmanlığı konusunda bizlere güvenip, işlerinizi bize teslim ederseniz kesinlikle pişman olmazsınız.

Gelir Artışı ve Prestij

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, kazançlarınızda gözle görülür bir artış sağlarken, aynı zamanda kurumsal prestij ve imajınıza da pozitif yönde etki eder. Kurumunuzun özellikle Google'da yükselmesinin sizlere her anlamda pozitif bir şekilde dönüşü olacaktır. Crovu ekibi olarak, yükseliş serüveninizde her daim yanınızda olacağız.

Organik ve Kalıcı Yükseliş

Crovu ekibi olarak yaptığımız tüm çalışmalar tamamen organiktir. Bu bağlamda, yasal olmayan stratejiler kullanılmadığı için yükselişiniz bir anlamda kalıcı olmaktadır. Yapacağımız organik çalışmalar satışlarınızı arttırırken, internet sitenizin de otoritesini güçlendirecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Klişe olsun diye değil, ekip olarak müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Bu nedenle, yapılan tüm çalışmalarımıza sizi dahil ediyor, haftalık raporlamalarla çalışmaları anlamanızı sağlıyor ve 7/24 destek ekibimizle her daim yanınızda oluyoruz.

Kazanç Artışı

Hangi sektörden olursanız olun, Google'da yükselmenin sizlere çok büyük faydası olacaktır. Bu faydalardan tabii ki en önemlilerinden biri ise satış grafiğinizdeki artış. Sizi Google'da yükseltirken, bir taraftan da kazançlarınızı maksimize etmekteyiz.

Rakamlarla Neden Biz?

249+

MUTLU MUSTERI

1446

KELIMEDE YUKSELIS

147

ORTALAMA GELIR ARTISI