Reklam Yönetimi

Reklamlar her daim pazarlama stratejilerimizin orta noktası olmuştur. Fakat, pek çok firma reklam yönetimlerini doğru şekilde yapamadığı için hedef kitlelerine ulaşmakta zorluk çekmekte veya yüksek bütçelerde gereksiz paralar harcamaktadırlar. Bu bağlamda, reklamların doğru ve stabil şekilde yönetimi oldukça önemlidir.

Crovu ekibi olarak, Adwords, Facebook veya Instagram reklamlarınızı profesyonel şekilde yönetiyor, sizleri direkt hedef kitlenize nokta atışı ulaştırıyoruz. Bunu yaparken de olabilen minimum bütçeleri harcıyoruz ve reklamlarınızın tam optimizasyonunu sağlıyoruz.

Daha Az Bütçe Daha Çok Müşteri!

Günümüzde, verilen reklamlar pek çok bileşen ve kritere göre yayımlanmaktadır. Bu kriterlerin en iyi şekilde optimizasyonunun sağlanması, daha düşük bütçelerle daha çok kişiye ulaşmanızı sağlamakla kalmaz, satışlarınızı da aynı oranda arttırır. Crovu ekibi olarak reklam yönetimi hizmetimiz ile reklamlarınızın gereken tüm optimizasyonlarını sağlıyor ve sizlere %100 memnuniyet ve pozitif dönüşümü garanti ediyoruz.

Daha Az Para Harcayarak Daha Çok Kişiye Ulaşın

Profesyonel reklam yönetimi paketlerimizle hedefinize daha yakınsınız.

Hedef Kitlenize Nokta Atışı Ulaşın!

Günümüzde, pek çok insan günlük zamanlarının büyük bölümünü telefon ve bilgisayar ile geçirmekte. Hal böyle olunca, markaların reklam stratejileri de son yıllarda evrim geçirdi. Artık, reklamlarınızın doğru yönetimi sizlere oldukça pozitif şekilde geri dönmektedir. Crovu ekibi olarak, ürün veya hizmetlerinizin hedef kitlesine sizleri nokta atışı ulaştırıyor, bütçenizden 1 Türk Lirası bile boşa harcanmasına izin vermiyoruz.

  • Adwords, Facebook ve Instagram reklamlarınızın takibini yapıyoruz.
  • Reklamlarınızın hedef kitle, gösterim, tıklanma vb. optimizasyonlarını sağlıyoruz.
  • Reklamlarınızdaki rekabeti takip ediyor ve buna göre bütçeleri sürekli optimize ediyoruz.
  • Reklamlarınızın dönüşümlerini sürekli takip ediyor ve en doğru hamleleri gerçekleştiriyoruz.
  • Haftalık detaylı raporlamalar sunuyor, sizlere neler yaptığımızı detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Adwords Reklam Yönetimi

Adwords reklamlarınızın yönetimini, tarafınızdan sınırlı yetki alarak güvenli şekilde sağlarız. Kelime dönüşümlerinizi sürekli takip eder, kazanç getirmeyen kelimeleri ayırır, kazanç getiren kelimeleri belirler ve bütçeyi buna göre dağıtırız. Reklam metinlerinizi maksimum dönüşümü almak için profesyonel şekilde hazırlar ve yayına alırız.

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook reklamlarınızın yönetimi için, Facebook reklam hesabınızından sınırlı şekilde yetki alır ve güvenli şekilde yönetim sağlarız. Hedef kitlenizi en doğru şekilde belirler ve en doğru metin/görsel uyumunu yakalayıp, reklamlarınızı yayına alırız. Reklam istatistiklerini sürekli takip eder, gerektiğinde anlık müdahale sağlar ve maksimumu dönüşümü elde ederiz.

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram diğer reklam mecralarına kıyasla çok daha aktif bir mecradır. Lakin diğer reklam alanlarına göre düşük dönüşümü mevcuttur. Bunu aşmak için, grafik-tasarım ekibimizin hazırladığı özel ve ilgi çekici görseller ile reklam çıkışı yapar, maksimum erişimi elde ederiz. Dönüşümleri her daim takip eder, gerektiğinde müdahale ederiz.

Optimum Bütçe İle Maksimum Kazanç

Günümüzde firmaların düştüğü en büyük hatalardan biri de reklamların takibini aksatmalarıdır. Reklamların sürekli takibi ve analizi şarttır. Doğru takip edilmeyen reklamlar, getirisi olmayan gereksiz harcamalara dönüşebilir. Crovu ekibi olarak, doğru bütçe ve doğru reklamlar ile sizlere maksimum verimi garanti ediyoruz.

Maksimum Verim

Crovu ekibi olarak, sunduğumuz reklam yönetimi hizmetimizde, her daim olağan bütçeniz ile maksimum dönüşümü almanız için çaba gösteririz. Reklamlarınızı sürekli takip altında tutarak, gerekli müdahaleleri yerinde yapar ve satışlarınızın artışını, doğru reklam yönetimi ile sağlarız.

Verimli Dönüşümler

Pek çok firmanın hata yaptığı noktalardan biri de dönüşümlerdir. Dönüşümlerin satışa dönüşmesi veya internet sitenize bir yarar sağlaması çok önem arz etmektedir. Bu bağlamda, sağladığımız hizmetimizde, dönüşümlerinizin en üst düzeyde verimli şekilde size yansıması önceliğimizdir.

Optimum Bütçe

Bütçenizin ne kadar olduğu değil, nasıl yönetildiğidir önemli olan. Bu bağlamda, bütçesi çok yüksek olan bir firma, çok düşük olan bir firmaya nazaran daha az dönüşüm elde edebilir. Bu durumun tek açıklaması ise reklamların doğru yönetimi ile bağdaştırılır. Sizlere optimum bütçe ile maksimum verimi sağlıyoruz.

Rakamlarla Neden Biz?

881+

MUTLU MUSTERI

3887

REKLAM OPTIMIZE EDILDI

120

ORTALAMA KAZANC ARTISI

Size Özel Paketlerimiz

Optimum Yönetim Paketi

999

Aylık - KDV DahilAdwords Reklamlarınızın Yönetimi

Anlık Reklam Takibi

Kelime Analizleri

Optimum Bütçe ile Maksimum Trafik Akışı

Reklamlarınızın Yayına Alımı

Reklamlarınızın Yansıma Takibi

Haftalık Kurumsal Raporlama

Özel Yönetim Arayüzü

Anında Aktivasyon

Kredi Kartı – Havale/EFT Ödeme İmkanı

SATIN AL

Platinum Yönetim PaketiEn Popüler

1499

Aylık - KDV DahilAdwords, Facebook ve Instagram Reklamlarınızın Yönetimi

Anlık Reklam Takibi

Kelime Analizleri

Optimum Bütçe ile Maksimum Trafik Akışı

Reklamlarınızın Yayına Alımı

Reklamlarınızın Yansıma Takibi

Haftalık Kurumsal Raporlama

Özel Yönetim Arayüzü

Anında Aktivasyon

Kredi Kartı – Havale/EFT Ödeme İmkanı

SATIN AL

Sorunuz mu var?

Bize Hemen Ulaşın