Genel

Jtag Nasıl Yapılır Xbox

Yazar Temmuz 9, 2017 Yorum Yok

Xbox 360 konsolunun güncel yazılımlar ve chip takılarak kırma işlemine Jtag ismi verilir. Bu işlemin ardından internet üzerinden bilgisayara indirilen oyunlar, Xbox 360 JTAG’lı konsolun hard diskine kopyalanır.

Xbox 360 Rgh’de Jtag sistemiyle aynı özelliklere sahiptir. Yeni bir isim olarak kullanılan Rgh ile Jtag arasında herhangi bir farklılık bulunmaz. Xbox 360 kutusunun içine monte edilecek olan chip, programlama işinin tamamlanmasının ardından harici hard disk veya Xbox 360’ın kendi dâhili belleği üzerinden kullanılmaya başlanır.

Xbox 360 Jtag İşleminden Sonra Orijinal Oyun Oynanır mı?

Xbox 360 Jtag veya yeni adıyla Rgh işleminden sonra orijinal oyun oynamaya devam edilebilir. Herhangi bir eksik ya da zararlı tarafı olmayan uygulamanın sonunda sadece Xbox Live’a bağlanıp online oyun oynanamaz. Online oyunlara dâhil olmak isteyenler, Xbox 360 Jtag işleminden sonra başka serverlara bağlanıp keyif sürebilirler. Oyuncular tarafından oyuncular için hazırlanan Xbox oyunları sürekli gelişen yapısıyla oyun oynama alışkanlıkları üzerinde de güvenilir hizmetler sunar.

Oyunları çevrimdışı oynamak isteyenler için internete bağlı olma zorunluluğu aramayan Xbox One, oyunlarla istediğiniz yere gitmenize imkân tanır. Sadece ilk kurulum esnasında ve dönemsel güncelleştirmelerde çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyan sistem, diskli oyunların istendiği gibi oynanmasını, değiştirilmesini veya kiralanmasınıkolaylaştırır. Oyunları dijital ortamda kullanmak isteyenler, tek bir Xbox Live Gold üyeliğiyle farklı adreslerde de oturum açabilirler.

Xbox 360 Jtag İşleminden Sonra Oyun Nasıl Yüklenir?

Xbox 360 Jtag’li veya Rgh’li konsollara oyun yüklemek için gerekli olan malzemeler; Harici hdd veya USB flash bellektir. Xbox 360 Freestyle ise Jtag veya Rgh’ li konsollar için yapılan bir yazılımdır. Bu sistem sayesinde oyunlar çalıştırılırken görseller istendiği gibi düzenlenebilir. Bu özelliğin yüklendiği sistemlerde hard diskteki oyunları kopyalama, silme, düzenleme, Xbox 360 emülatörlerini çalıştırma veya online oyun oynama gibi özellikleri vardır.

Oyunlara ve uygulamaya göre değişiklik gösteren Xbox, sesli komutlarla kumanda edilebilir.Xbox one kullanırken, Skype’ı destekleyen bir platformda sesli sohbet yapılabilir. Günümüz oyuncularının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanan Xbox oyun konsol ve aksesuarları vasıtasıyla, profesyonel seviyedeki oyuncularpotansiyellerini net bir şekilde ortaya koyabilirler.

Oyna ve Şarj Et Seti

Oyun oynarken yaşanan kesintiler, sorun yaratır. Dayanıklı ve yeniden şarj edilebilen piller sayesinde kesintisiz bir oyun keyfi süren kullanıcılar, aydınlatmalı tuş takımından mikrofonlu kulaklığa kadar her aşamada kendi hedeflerini oyuna yansıtabilirler. Oyun kalitesini artıran ve aynı zamanda yaşanan deneyimi kusursuz hale getiren konsol aksesuarlarıyla, oyunlarda geçirilen uzun süreler daha konforlu bir hale getirilebilir.

Oyun ve Eğlencenin Yeni Tanımı

Xbox 360 oyun ve eğlencenin içine girmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Herkesin ve her zevkin içinde kendinden bulabileceği oyunlar sayesinde eksiksiz ve kesintisiz bir zevk yaşanabilir. Filmden müziğe ve oyuna kadar her ihtiyacınızda yanınızda olacak Xbox ürünleri, oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Farklı içeriklere sahip konsol hizmetleri sayesinde seçkin eğitimciler tarafından hazırlanmış programlar eşliğinde sporunuzu evinizde de yapabilirsiniz. Oyna ve şarj et setinden kamuflaj kablosuz kumandaya, mikrofonlu kulaklıktan aydınlatmalı tuş takımına kadar pratik ve ergonomik çözümlerle birlikte özel hizmetler sunan Xbox, Jtag özelliğiyle de sınırsız oyun keyfi sağlar.

Sınırsız oyun keyfi sunan Xbox Jtag işlemi, uzmanlık ve deneyim gerektirdiği için işinin uzmanı adreslerden hizmet alınması gerekmektedir. Kutunun üretim tarihine göre değişiklikler gösteren ücret tarifesi için en yakın uygulama merkezinden bilgi alınabilir.

Cevap bırakın