Genel

Facebook’un Yeni Emojisi: Minnettar

Yazar Mayıs 15, 2017 Yorum Yok

Facebook platformu paylaşımların ve yorumların beğenilerine aynı zamanda emojilerine oldukça fazla dikkat ediyor. Bu nedenle kullanımlarında genel itibari ile sürekli olarak değişimlere yer veriyor. Facebook beğenileri diğer platformlardan farklı olarak emojiler ile kendinizi ifade etmenize olanak sağlıyor. Yani kullanıcılar mutlu, kızgın, üzgün gibi ifadeler ile birlikte kendilerini daha iyi fotoğraf beğenilerinde gösterebiliyorlar. Bu nedenle kullanıcılar için Facebook emojileri son dönemde eskisinden daha fazla geliştiriliyor.

Mor Çiçek Kullanımı

İnstagram platformu içerisinde yer alan emoji kullanımlarında genel itibari ile mor çiçek ile birlikte son dönemde yapılmaya başlamış durumda. Bu mor çiçek kullanımının ismi ise minnettar. Bu alandan kullanıcılar bu emojiyi kullanarak kendilerini farklı bir biçimde de ifade edebilirsiniz. Facebook içerisinde yer alan emojilerin kullanımlarını bu yeni seçenek ile birlikte devam ettirebilirsiniz. Kullanıcılar için eklenen bu emoji genel itibari ile eklendiği zamandan itibaren oldukça fazlasıyla kullanılıyor. Kullanıcılar yeni gelen bu özellik üzerinden kullanımlarını çok fazla yapmaları Facebook kullanımlarının ilgi çekmesine de neden olmuş durumda.

Facebook Emoji Geliştiricisi

Facebook kullanımlarının emojiler üzerinden sürekli olarak geliştirilmesi kullanıcıların bu alanda yapılan kullanımları oldukça önemsediğini gösteriyor. Genel itibari ile emojiler ile birlikte kullanımlar platform içerisinden aktif olarak kullanılabileceğini söylemek gerekiyor. Facebook paylaşım beğenileri ile birlikte emojilerin kullanılması sayesinde artık daha fazla ifade özgürlüğünün olduğunu söylemek gerekiyor. Bu nedenle sosyal medya kullanımlarında son dönem içerisinde emojilerin bir isim ile ifade edildiğini söylemek gerekiyor. Kullanımlarınızda bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Aynı zamanda emoji kullanımlarınızı iki farklı yöntem ile birlikte yapabilirsiniz.

Facebook Kullanımlarında İfade Anlatımı

Facebook içerisinde yer alan emoji kullanımları her geçen gün daha fazla artıyor. Bu nedenle bu alanda isimler altında yer alan ifadeleri rahatlıkla görebilirsiniz. Son dönemde ise minnettar ismi ile birlikte emojinin Facebook içerisinde paylaşımlar için yer aldığını söylemek gerekiyor. Paylaşımlar içerisine yapabileceğini yorumlar ile birlikte bu emojileri kullanabilir ve kendinizi farklı olarak ifade edebilirsiniz. Kullanıcıların ifadelerinde yer alan kullanımlarda bu nedenle emojilerin artık direk olarak platform içerisinden anlatılabileceğini söylemek gerekiyor. Bu nedenle platformların kullanımlarında emojilere ayrı olarak yer verebilirsiniz.

Minnettar Emojisi Yeni Kullanılacak

Facebook platformu içerisinde yer alan kullanımlarda minnettar emojisi ilk geldiğinde kullanıcılar genel olarak kullanımlarını simgeler üzerinden yapmaya başladılar. Fotoğraflar üzerinde yer alan emojilerin kullanımları ile birlikte kullanıcılar kendilerini farklı olarak ifade edebilirler. Bu nedenle minnettar emojisi ile paylaşımların daha kontrollü olmasını sağlayabilirsiniz. Kontrollerin yapılması ile birlikte fotoğraflar için kullanıcılar kendilerini daha iyi ifade edebilirler. Yakın zaman içerisinde kullanımlarda bu ifadelerin daha fazla olarak yapılabileceğini söylemek gerekiyor. Yine aynı zamanda kullanımların minnettar emojisi ile daha rahat ifade edilebildiğiniz söylemek gerekiyor.

Facebook Emojileri Artıyor

Emoji kullanımları içerisinde yer alan Facebook kullanımlarının daha etkili olarak yapılabilmesi için bu kullanımların isimlerinin de bilinmesi gerekiyor. Bu isimler ile birlikte aynı zamanda kullanımlar pratik olarak ifade edilebilir. Kullanıcıların platform içerisinde emojilere önem vermesi ile birlikte Facebook geliştiricilerinin de geliştiğini de söylemek gerekiyor. Facebook emojisi sayesinde aynı zamanda yapılacak olan kullanımlarda daha fazla olarak dikkat edileceklerin yorum özellikleri olduğunu söylemek gerekiyor. Facebook üzerinde sadece paylaşımlara değil aynı zamanda yorumlara da bu emojileri kullanabileceğinizi söylemek gerekiyor. Hem paylaşımlara hem de altında yer alan yorumlara bu ifadeleri bırakabilirsiniz. Aynı ifadeleri kullanıcılar ile aktif olarak paylaşabilirsiniz. Facebook geliştiricilerini güncellemeler ile birlikte takip edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın