Genel

Facebook’tan Yapay Zekâ Testi Geliştirildi

Yazar Mayıs 17, 2017 Yorum Yok

Facebook platformu bünyesinde geliştirdiği yeniliklere yenisini ekleyebilmek için düşünceleri normalden daha hızlı olarak ana ekran üzerinde paylaşmayı planlıyor. Bunun adına kullanımları için yapay zeka testi uygulaması yapabiliyor. Yapılacak olan yapay zeka testi ile birlikte hızlı paylaşımların kullanımları geliştirilebilecek. Facebook departmanı olan Facebook Artificial Intelligence Research (FAIR) ile birlikte kullanıcıların yapay zeka çalışmalarını hızlandırabileceğini söylemek mümkün.

Çalışma Ortamı Düzenleniyor

Facebook yenilikleri içerisinde yapay zekanın aktif olarak kullanılacak olması nedeni ile bu alanda testler hazırlanmaya başlanmış durumda. Kullanıcılar yapay zeka ile oluşturulan testler için şimdi çalışma ortamları düzenliyor. Bu ortamlar sayesinde yapay zekalar direk olarak test edilebilecek. Ardından Facebook yenilikleri direk olarak yapılabilecek. Kullanıcılar için geliştirilen bu ortamlar ile birlikte yapılacak olan düzeylerin daha etkili hale getirilebileceğini de söylemek gerekiyor. Çalışma ortamlarının düzenlenmesi neticesinde kullanımlar yenilikler üzerinden yapılmaya başlanacak.

Python Dili Yapay Zeka İçin Şart

Facebook kullanımların yapay zeka kullanımları çeşitli BOT adresleri ve uygulamalar kapsamında gerçekleşebilecek. Bu alanda insanlar ile aktif olarak iletişim kurulabilmesi adına ise yapay zeka kullanıcılarının Python dilini bilmesi zorunlu olarak gösteriliyor. Bu sayede kullanımlar insan iletişimleri sayesinde direk olarak yapılabilecek. Amazon ve Google uygulamalarının bu yapay zeka uygulamasında adeta yarışması ise bu dil üzerinden gerçekleşiyor. Hem internet tarayıcı yenilikleri hem de Facebook yenilikleri için son dönemde yapay zeka uygulamalarına ve geliştiricilerine ayrı bir önem veriliyor. Kullanıcılar bu anlamda yapay zeka geliştiricileri ile birlikte kullanımlarını daha hızlı olarak yapabilirler.

Yapay Zeka Kullanımı Hız Katacak

Facebook kullanımları içerisinde yer verilecek olan yapay zeka geliştiricileri ile birlikte kullanımlar daha rahat olarak ilerleyebilir. Bu konuda yapılacak olan ilk değişiklik ise Facebook ne düşünüyorum özelliği olacak Geliştirilen yapay zeka ile birlikte kullanıcılar kullanımcıları için 9 kat hız ile birlikte yapılabilecek. Yapay zeka ile yapılabilecek olan kullanımların oldukça hızlı olarak ilerlemesi aynı zamanda size hız da kazandıracak. Yapılan yenilikler aynı zamanda kullanıcılar için daha sonra yapılacak olan yenilikleri de gösteriyor. Kullanıcılar yapılacak olan yapay zeka geliştiricisi ile birlikte kullanımlar daha fazla yenilik ile birlikte yapılabilecek. Bu nedenle şimdiden yapay zeka geliştiricilerin kullanıcılar için gelecek dönemde yapılacak olan gelişmelerin hız kazanacağını gösteriyor.

Facebook Gelişmeleri İçin Hız Kazanıldı

Facebook geçtiğimiz dönemlerde kullanıcılar için geliştiricileri çok daha fazla hazırlamış durumda. Bu yeniliklerin geliştirilebilmesi için yapay zeka uygulamasının gelişmiş olmasını da söylemek gerekiyor. Yapılacak olan kullanımlar ile birlikte daha fazla durumların hız kazanacak olması nedeni ile kullanıcılar için Facebook yeniliklerinin gelecek dönem içerisinde kullanıcılar ile olabileceğini söylemek gerekiyor. Yapılacak olan kullanımlar ile birlikte daha hızlı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların için yapılan kullanımların 9 kat hız kazanacak olması ile birlikte daha aktif olarak kullanımlar yapılabilir.

Yapay Zeka Geliştirmesi İçin Testler

Sosyal medya hesaplarında BOT adreslerin daha fazla geliştirilmesi nedeni ile her alanda yapay zeka kullanımlarını görebilirsiniz. Facebook geliştiricilerinde de kullanımların hız kazanması nedeni ile yapay zeka gelişimleri daha fazla geliştirilecek. Bu nedenle kullanımların sosyal medya üzerinde Facebook ile birlikte daha fazla yenilik olabileceğini söylemek gerekiyor. Yapay zeka için testler geliştirilmeye başlanmış durumda. Kullanıcılar yapay zeka geliştiricileri ile birlikte kullanımlarını daha etkili olarak yapabilirler. Yapay zeka için şimdiden test kullanımları da başlamış durumda. Testler sayesinde kısa bir süre sonrasında Facebook üzerinden yenilikler ile birlikte kullanımlarınızı yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın