Genel

Facebook Messenger Uygulamasında Yenilik

Yazar Mayıs 21, 2017 Yorum Yok

Facebook güncellemeleri aynı hız ile birlikte devam ediyor. Bu alanda yapılacak olan yeniliklerin bir alanı da Messenger uygulamasını kaplıyor. Kullanıcılar için Messenger uygulamasında farklı bir tasarım yapılabilecek. Farklı ana ekran tasarımı ile birlikte kullanıcıların yapabilecekleri kullanımlarda aynı zamanda mesajlaşma için pratik yöntemlerin de gerçekleşmesi de bekleniyor. Bu sayede platform içerisinde kullanıcılar aktif olarak kullanımlarını Messenger üzerinden farklı bir tasarım aynı zamanda farklı bir mesajlaşma yöntemi ile birlikte yapabilecekler.

Messenger Tasarımı Değişiyor

Facebook son dönem güncellemelerinde ağırlıklı olarak Messenger uygulamasına ağır vermiş durumda. Mesajlaşma yönetiminin değişmesi ise ilk alanda yapılacak olan değişimler arasında yer alıyor. İlk olarak kullanıcılar için emoji değişikliklerinin yapılabileceğini söylemek gerekiyor. Kullanıcılar için gerçekleştirilen Messenger güncellemesi ile birlikte kullanımlar çok daha pratik olarak yapılabilecek. Yapılacak olan kullanımlar sayesinde aynı zamanda Messenger içerisinde tasarım değişikliği olabileceğini de söylemek gerekiyor. Uygulama içerisine indireceğiniz güncelleme ile birlikte bu alanda bir farklılığın olduğunu görebilirsiniz.

Aktif Kullanıcılar Ayrılacak

Sosyal medya platformu haline gelen Messenger uygulaması içerisinde yapılacak olan değişiklikler ile birlikte aktif kullanıcı kitlesinde de bir değişiklik olabileceğini söylemek gerekiyor. Kullanıcılar üzerinden yapılabilecek olan bu değişiklik ile birlikte aktif kullanıcılar için ayrı bir bildirim sistemi geliştiriliyor. Bu sistem ile kullanımlar aktif kullanıcılar uygulamalardan ayrı olarak daha ön planda olacak. Bu sayede ayrı bir bildirim geliştirilecek. Messenger içerisinden kullanıcılara gönderilecek olan aktif kullanıcı bildirimi ile birlikte kullanımlar daha rahat olarak yapılabilecek. Bu sayede platform içerisinde yer alan iletişim de arttırılabilecek. Kullanıcıların genel itibari ile yapabilecekleri kullanımlarda bu nedenle aktif kullanımların daha iyi olabileceğini söylemek gerekiyor.

Messenger Bildirimleri Değişiyor

Sosyal medya üzerinde yer alan bildirimlerin de yapılacak olan güncellemeler ile birlikte değiştiğini söylemek gerekiyor. Kullanıcılar için yapılacak olan bildirimlerde bu alanda ilk önemli olan hususun aktif kullanıcılar olduğunu söylemek mümkün. Bunun yanında emojiler ve sohbet alanları üzerinden yapılacak olan bildirimlerde de bir değişiklik olabileceğini söylemek gerekiyor. Messenger bildirimleri üzerinden yapılacak olan değişikliklerin ilk alanının bildirimler olduğunu söyleyebiliriz. Facebook eklentisi olarak bilinen Messenger uygulamasının üzerinden yapılacak olan kullanımlarda güncellemenin olması sayesinde bu alanda kullanımların değişebileceğini söyleyebiliriz.

Messenger Kullanımlarında Güncelleme

Sosyal medya uygulaması haline gelen Messenger uygulaması üzerinden yapılan değişiklikler ile birlikte kullanıcıların daha etkili bir kullanım sağlayabileceklerini söylemek gerekiyor. Kullanıcıların yapacakları iletişim araçlarında Messenger uygulamasının bu anlamda oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcıların aynı şekilde kullanımlarını farklı güncellemeler ile birlikte yapabileceklerini söylemek gerekiyor. Meseenger uygulaması ile birlikte yapılacak olan kullanımlarda aynı zamanda iletişim pratikliğinin de oluşabileceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle sosyal medya uygulamalarının gelişmesinde Messenger’in de ayrı bir yerde olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar aynı zamanda bu alanda yapacakları kullanımların güncellemeler üzerinden daha fazla yapılabileceğini söyleyebiliriz.

Sosyal Medyada Değişimler Başladı

Facebook uygulaması olan Messenger eklentisi ile birlikte kullanımların son zamanlarda değişmesi nedeni ile daha aktif kullanımların yapılabileceğini söylemek gerekiyor. Kullanıcılar için aynı zamanda bu kullanımların değişimlerinin aktif olarak farklı alanlar üzerinden yapılabileceğini de söylemek gerekiyor. Kullanımlarda etkili olan iletişim kullanım kolaylığının rahatlıkla gelişmeler üzerinden devam edebileceğini de söyleyebiliriz. Sosyal medya uygulaması olan Messenger ile birlikte kullanımların çok rahat olarak değişebileceğini de söylemek lazım. Kullanıcılar rahat olarak gerçekleştirebilecekleri kullanımların son dönem içerisinde buradan hızlı olarak yapılabilecek. Aynı şekilde kullanımlarınızda sosyal medya uygulaması olan Messenger’in da özelliklerine dikkat edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın