Genel

Whatsapp Sohbet Sabitleme Bütün Cihazlarda

Yazar Mayıs 25, 2017 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp uygulaması Android beta sürümü üzerinden kullanıcılarına sohbet sabitleme özelliği sundu. Kullanıcıların genel olarak kullanım yaptıkları bu alandan memnun kalınması ile birlikte bütün akıllı cihaz sürümlerine kullanım özelliği gelmiş durumda. Peki, bu kullanım özelliği hangi uygulamaları kullanıcılara sunuyor. İlk olarak sohbet sabitleme özelliğinin direk olarak Anroid, İOS ve Blackberry, Windows kullanımlarından direk olarak artık kullanılabileceğini söylemek gerekiyor. Yapılacak olan bu kullanımlar ile birlikte artık whatsapp kullanımları daha pratik olabilecek.

Whatsapp Sohbet Sabitleme

Whatsapp içerisinde yer alan kullanımlarda sohbetlerini belirli kişiler üzerinden direk olarak sabitleyebilirsiniz. Yani sohbet ekranını açmanız ile birlikte direk olarak karşınıza en çok görüşme yaptığınız kullanıcıların adresleri çıkacaktır. Bu adresler üzerinden kullanımlarınızı direk olarak ana ekrandan ve sohbet alanından yapabilirsiniz. Whatsapp sohbet sabitleme özelliğini direk olarak birçok sürüm ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede pratiklik kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda kullanımlarınızı farklı sabitleme özelliği ile kullanım yapabilirsiniz.

Whatsapp Güncellemelerini Gerçekleştirin

Sosyal medya uygulamaları içerisinde yer alan güncelleme ile birlikte kullanımlarınızı direk olarak yenilikler ile birlikte devam ettirebilirsiniz. Bu yenilikleri ise direk olarak güncellemeden sonra görebilirsiniz. Genel itibari ile whatsapp güncellemesi direk olarak sohbet sabitleme özelliği içeriyor gibi gözükse de platform içerisinde yer alan alt yapı sorunlarını da gidermiş durumda. Bu nedenle whatsapp kullanımlarını direk olarak bu güncelleme ile birlikte devam ettirebilirsiniz. Bu nedenle akıllı cihazlarınızın sürümlerini kullanabilirsiniz. Whatsapp kullanımlarında yapabileceğini etkin ve aktif güncellemelerin aynı zaman güvenlik içereceğini de söyleyebiliriz.

Whatsapp Güvenlik Çalışması

Uzun süredir whatsapp profili içerisinde güvenlik problemi yer alıyor. Kullanıcılar bu problemin giderilebilmesi adına kullanımlarında herhangi bir değişiklik yapmış değil. Ancak platform içerisinden gelen güncelleme ile birlikte bu alanda yapılacak olan kullanımların güvenlik sorunlarının giderilmesi bekleniyor. Yapılacak olan kullanımları direk olarak güncellemeden görebileceğiniz gibi direk sabitleme özelliği dikkatinizi çekecektir. Gelen bu özellik ile kullanımlarınızda direk olarak en çok görüşme yaptığınız kişileri en üst alanda görebilirsiniz. Bu sohbet alanlarından sonra direk olarak getirilecek olan başka sohbet mesajları sabitleme özelliğin engellenmesini sağlamayacak. Kullanıcılar yeniden en üst bölmede en çok görüşülen kullanımların yapılacağını söylemek gerekiyor.

Sohbet Sabitleme Kullanıcıları Memnun Etti

Whatsapp içerisine getirilen sohbet sabitleme özelliği kullanıcıları oldukça memnun etmiş durumda. Bu alandan birçok kullanıcının direk olarak kullanımlarını sohbet alanlarını kayıt ederek yapacaklarını söyleyebiliriz. Yapılacak olan kullanımlara sohbet sabitleme özelliğinin getirilmiş olması yapılacak olan kullanımların daha kolay hale getirilmesini sağlıyor. Bu nedenle kullanıcıların büyük bir bölümü kullanımlarını sohbet sabitleme özelliği üzerinde direk olarak yapabilecek. Aynı zamanda bu kullanımları aynı şekilde direk olarak ana ekran üzerinden devam ettirebilecekler. Sohbet adresi üzerinden yapılacak olan kullanımlarda ise en çok gönderme ve mesajlaşma yaptığınız adresler belli olacak.

Whatsapp Kullanımları Pratik Hale Geldi

Whatsapp içerisine sohbet sabitleme alanının gelmesinin en büyük nedenlerinden birisi de sürekli görmek istediğini ancak alt sıralarda yer alan sohbet sayfaları. Gelen bu yeni özellik ile birlikte bu sayfaları daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayede kullanımlarınızı daha pratik hale getirebilirsiniz. Kullanıcıların yapacakları bu özellik için akıllı cihazlardan direk olarak kullanım sağlanabileceğini söyleyebiliriz. Genel olarak kullanımlarınızın whatsapp üzerinden bu özellik ile birlikte sürebilmeniz sizin için bir kolaylık sağlanmasını da sağlayacaktır. Sohbet sabitlemelerinizi istediğiniz mesaj sohbet alanı içerisinden rahatlıkla yapabilir ve kullanımlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.

Cevap bırakın