Genel

Twitter Ücretli Kullanım Seçeneği İle Geliyor

Yazar Mart 27, 2017 Yorum Yok

Sosyal medya uygulaması olan twitter kullanıcıları için alt yapısını değiştiriyor ve farklı özellikler ile birlikte geliyor. Ancak twitter üzerinden yapılacak olan yenilikler bu sefer daha köklü ve değişik bir alan içerisinde yer alıyor. Değişikler kullanıcılara ücretli olarak sunulacak. Yani uygulama içerisinde iki kullanım seçeneği olacak. Normal twitter kullanıcıları kullanımlarına devam edebilirken yepyeni özelliklerle ücretli olarak farklı bir kullanım alanı daha yaratılıyor. Bu sayede kullanıcılar istedikleri seçenekte yer alan uygulamayı kullanabilecekler. Peki, yeni ücretli twitter seçeneği kullanıcılarına ne gibi farklı özellikler sunuyor?

Aynı Anda Birden Fazla Hesap Kullanma

Sosyal medya uygulamaları neredeyse kullanıcılarda en az iki hesaptan oluşuyor. Bu alan içerisinde e-ticaretin artması nedeni ile bir kişisel hesap bir ticaret hesabı kullanılabiliyor. Çift kullanım hesapları için neden sadece e-ticaret değil. Aynı zamanda kullanıcılar bir alanı kişisel olarak kullanıp bir alanda farklı kullanımlar da yapabiliyorlar. Bu nedenle twitter içerisinde hesaptan hesaba geçiş diğer hesabın kapatılması ile gerçekleşiyor. Kullanıcılar için artık yeni gelen özellik ile birlikte aynı anda iki hesap arasında geçiş sağlanabilecek. Eğer instagram kullanıcısı iseniz bu alan içerisinden çift hesap kullanımının nasıl gerçekleştiğini görebilirsiniz. Çünkü twitter içerisine gelecek olan özellik bu alan ile benzerlik gösteriyor. Bu özelliğin kısa bir süre içerisinde diğer uygulamalarda da aktif olarak kullanmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

Paylaşacaklarınızı Kayıt Edebilme

Twitter içerisinde ayrı olarak kullanabileceğiniz yeni özellik listesinde sonrasında da kullanılabilecek olan paylaşımları kaydetme özelliği de yer alacak. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir paylaşım gördüklerinde ya da daha sonradan paylaşmak istedikleri herhangi bir durum gördüklerinde daha sonra kullanım için kayıt edebilirler. Bu sayede twitter içerisinde gördükleri bir paylaşımı daha sonrasında aramak zorunda kalmazlar. Twitter içerisinden yapılan bu kullanım artık kullanıcılar için ücretli olacak. Kullanıcılar belirli bir miktar para ödemesi yaparak  bu özelliği kullanabilirler.

Platformlar Arası Çapraz Paylaşım Yapabilirsiniz

Twitter kullanımlarının paralı olması ile birlikte kullanılabilecek bir diğer özellik platformlar arası çapraz paylaşım. Bu paylaşımlar ile birlikte kullanıcılar bir paylaşımı başka platformlar ile birlikte kullanabilirler. Bu kullanım çoğu sosyal medya platformu içerisinde yer alırken twitter üzerinde yer almıyor. Son dönemde kullanılacak olan bu özelliği kullanmak içinse paralı kullanım yapmanız gerekiyor. Bu sayede aynı paylaşımı tiwtter üzerinden birçok platform içerisinde yapabilirsiniz.

Twitlerinizi Düzenleyebilirsiniz

Twitter üzerine gelen özellikler ile birlikte kullanılabilecek bir diğer durum ise twit düzenleme. Bu özellik de son dönemlerde bir çok sosyal medya platformu içerisinde yer alıyor. Eklediğiniz bir twiti sonradan ödeyeceğiniz para ile birlikte düzenleme yapabilirsiniz. Bu nedenle bu alan içerisinde paralı olarak yaptığınız kullanımlar sayesinde sonradan eklediğiniz bir twiti düzenleyebilir ve silmenize gerek kalmaz. Bu nedenle paralı kullanımlarınızı yaparak twitter üzerinde yer alan yenilikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Twitter Yenilikleri Ücretli Oldu

Twitter üzerinden yapılan yenilikler kullanıcılar için artık ücretli. Kullanıcılar twitter üzerinden yenilikleri kullanabilmek adına ilk olarak ücretli alım yapmalı gerekli. Bu alımlar tahmini 20 dolar üzerinden olması bekleniyor. Kullanıcılar alımlarını twitter içerisinden yapabilirler. Ardından yenilikleri kullanarak twitterın özelliklerini kullanmaya başlayabilirler. Kullanıcıların bu alan içerisinden yapacakları kullanımlar twitterın kullanıcıları şaşırtmasına da neden oldu. Çünkü platform içerisinde yapılan yenilikler ilk defa bir ücret ile birlikte sunuluyor. Bu nedenle bu alan içerisinde paralı kullanımların artık başlayacağını söylemek mümkün olacak. Artık twitter içerisinde yenilikler ücrete tabii tutulacak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın