Genel

Facebook’tan 9 Kat Hızlı Paylaşım

Yazar Mayıs 12, 2017 Yorum Yok

Her gün facebook platformu üzerinden kullanıcılar milyonlarda paylaşım yapıyorlar. Facebook kapasitesi içerisinde bu durum bazı alanlarda yavaşlamaya neden olabiliyor. Bu nedenle Facebook üzerinden yeni geliştiriciler kullanılmaya başlanmış durumda. bu geliştiriciler ile birlikte Facebook üzerinden yapılan paylaşımlar daha hızlı olarak ilerleyecek. Bu hızın ise yaklaşık şuan ki hızdan 9 kat fazla olması bekleniyor. Bu nedenle Facebook üzerinden yazılarınızı çok daha rahat olarak paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda kullanımlarınızda bu yazı çevirilerinin de farklılaşabileceğini söylemek gerekiyor.

Facebook 45 Ayrı Dil Kullanıyor

Facebook platformu içerisinde yer alan dil çevirimleri toplamda 45 farklı seçenek üzerinden yapılıyor. Yani kullanıcılar için yazılan ve paylaşılan durumlar 45 ana dile çevrilebiliyor. Ancak son yapılacak olan düzenleme ile birlikte bu alanda da bir artışa gidilmesi bekleniyor. Yani kullanıcılar için çeviriler artık çok daha hızlı olarak yapılabilecek. Aynı zamanda da farklı dil seçenekleri de platform içerisinde yer alabilecek. Kullanıcılara avantaj sağlayabilecek olan bu durumun bir süre sonrasında olumlu etkiler bıraktığını söylemek gerekiyor. Yani çeviriler, hızlı kullanım özellikleri aynı zamanda kullanıcılar için farklı kategorilerde avantaj sağlayacak.

Facebook’tan 9 Kat Hızlı Çeviri

Facebook platformu içerisinde kullanıcılar ne düşünüyorsun alanı içerisinden birçok paylaşım yapabiliyorlar. Bu paylaşımların özellikleri diğer kullanıcılara eskisinden 9 kat daha hızlı olarak sunulacak. Yazı paylaşımlarınızda bu durumu çok fazla fark etmeyebilirsiniz. Ancak bir görsel ya da video paylaşmak istediğiniz zaman bu farkı hissedeceksiniz. Çünkü bu alan içerisinden yapılan kullanımlar neticesinde hem görseller hem de videolar daha hızlı bir şekilde dolum özelliği ile birlikte karşılaşacak. Bu sayede platform içerisine eklenecek olan paylaşımlar eskisinden çok daha hızlı bir şekilde eklenebilecek. Kullanıcıların genel itibari ile yapacakları bu kullanımların yakın zaman içerisinde Facebook üzerinde etkili olabildiğini söylemek gerekiyor. Bu sayede artık Facebook hem daha kapsamlı hem de daha hızlı olarak kullanılabilir.

Facebook Gelişmeleri Devam Ediyor

Facebook platformu içerisinde yer alan gelişmeler kullanıcılar için platform içerisinde yer alan aktif kullanım araçları ile birlikte devam ediyor. Yani Facebook platformu her geçen gün yeni bir özellik ile birlikte kullanıcılarına farklı imkanlar sunuyor. Aynı zamanda bu geliştirmeler ile birlikte kullanıcılarına daha sorunsuz ve hızlı bir sosyal medya kullanım özelliği sağlamaya çalışıyor. Platformun aynı zamanda internet üzerinden de yürüttüğü bu çalışmalar kullanıcılar için verilen önemi gösteriyor. Facebook içerisinde bu sayede aktif kullanım sağlayan kullanıcı sayısı da artıyor. Sosyal medya kullanıcıları için genel itibari ile önemli olan hız, süre gibi faktörlerin Facebook uygulaması üzerinde geliştiriciler tarafından sürekli olarak geliştirildiğini söylemek mümkün. Bu nedenle zaman içerisinde yeniliklere ayak uyduran Facebook kullanıcılarına eskisinden daha hızlı bir kullanım özelliği ve seçeneği sunuyor.

Facebook Hızını Alamadı

Facebook içerisinde geliştiriciler tarafından yapılan özellikler sadece hız ile sınırlı değil. Aynı zamanda kullanıcılar için birçok farklı alanda da geliştiricilerin kullanıldığını söylemek mümkün. Bu geliştiriciler hem kullanıcılara farklı özellik sunuyor hem de alt yapı sorunlarını gidererek daha kolay bir kullanım sağlıyor. Yapılacak olan geliştirici özellikleri bu anlamda kullanıcılara çok daha hızlı bir internet ve sosyal medya kullanımı sağlıyor. Kısa süre sonrasında platform içerisinde yeniliklerin arttığını ve hız problemlerinin yok olduğunu görebilirsiniz. 9 kat daha hızlı olarak ekleyebileceğiniz video ve görseller ile birlikte kullanımlarınızı internet üzerinden akıllı cihazlar ve masaüstü seçenekleriniz ile birlikte aktif olarak yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın