Genel

Facebook Paylaşımları Kayıt Ediliyor

Yazar Mayıs 30, 2017 Yorum Yok

Sosyal medya platformu olan Facebook içerisine ekleyeceğiniz bir görüntü silseniz dahi bu platform içerisinde kayıt ediliyor. Bu nedenle kullanıcıların ekledikleri görüntüler aslında Facebook içerisinde direk olarak kayıt ediliyor. Veri tabanlarına kayıt edilen görüntüler ise diğer sosyal medya uygulamaları ile iletişim halinde olabiliyor. Bu nedenle Facebook içerisinde yer alan paylaşımların ve kullanımların aslında göründüğünden çok daha büyük ve kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar Facebook paylaşımlarını bu nedenle ayrı bir kategori içerisinde bulundurabilirler.

Facebook Verileri Çok Kapsamlı

Facebook içerisinde yer alan kullanımlarda paylaşımların oldukça kapsamlı veriler ile bulunduğunu söyleyebiliriz. Facebook içerisinde yaptığınız her paylaşım ve her gönderi siz sonrasında silseniz bile platform içerisinde yer alıyor. Kullanımlarınızda yapacağınız paylaşımları daha sonrasında Facebook veri tabanı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Bu anlamda Facebook içerisinde yer alan veri tabanının oldukça büyük ve kapsamlı olduğunu bilmek gerekiyor. Genel olarak bir ülkeye benzetilen Facebook birçok ülkeden çok daha fazla veri ve kullanıcıya sahip.

Facebook Paylaşımlarınız Kayıt Ediliyor

Facebook içerisinde yer alan kullanımlarınızda paylaşımlarınız sürekli olarak silinebiliyor. Ancak bu paylaşımlar her ne kadar sizin tarafınızdan silinse de Facebook veri alanı içerisinde yer alıyor. Kullanımlarınızda bu nedenle bu verilerin aynı şekilde korunduğunu söyleyebilirsiniz. Bu nedenle Facebook içerisinde yer alan paylaşımlardan direk olarak verilerin çok kapsamlı olduğunu söyleyebilirsiniz. Facebook verileri kapsamında kullanımların paylaşımlarınız üzerinden devam ettiğini söyleyebiliriz. Yani kullanıcılar direk olarak kullanımlarında ekleyecekleri görüntülere ve videolara aynı zamanda paylaşımlara dikkat etmesi gerekiyor. Bu sayede Facebook verileri içerisinde yer alan kullanımlarda kayıtlarınızı görebilirsiniz.

Facebook Veri Tabanı Korunuyor

Facebook platformu içerisinde yer alan ve bütün paylaşımların kayıt edildiği Facebook veri tabanı birçok alan içerisinde korunuyor. Bu nedenle paylaşımlar kişiler tarafından silinse de Facebook tarafından korunuyor. Kullanımlarınız çerçevesinde veri tabanların birçok farklı paylaşım ile birlikte yer alıyor. Yani sizin sildiğiniz öğeler platform içerisinde direk olarak yer alabiliyor. Kullanımlarınızda paylaşımların Facebook platformu içerisinde silinmeden yer alması bu alanın git gide büyüyeceğini de gösteriyor. Veri tabanların büyümesi ile birlikte yapılacak olan kullanımların bu alanın bir ülkeden daha geniş kapsamlı bilgilere sahip olmasına neden oluyor.

Facebook İçerisinde Kullanımlar Büyüyor

Facebook platformu içerisinde yer alan kullanıcı sayısının artması ve aynı zamanda bu sayıların kapsamlı olarak büyümesi nedeni ile platformun birden fazla kullanıcıya hitap ettiğini bu şekilde de verilerin her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. Bu nedenle direk olarak kullanımlarınızda kişi sayısının artması nedeni ile paylaşımlarınız da oldukça fazla aratabiliyor. Sosyal medya platformu içerisinde yer alan kullanımlarda verilerin bu nedenle kullanıcı sayısı ile birlikte de artabileceğini söylemek gerekiyor. Kullanımlar ile yapılacak olan verilerin korunması Facebook içerisinde oldukça detaylı bir alanın oluşmasını sağlamış durumda. Bu alanlardan kullanımlarınızı Facebook verileri ile birlikte detaylı olarak yapabilirsiniz.

Facebook Verileri Korunuyor

Facebook platformu içerisinde yer alan kullanımların ve paylaşımların artmasındaki en büyük neden bu alanda yapılan kullanımların büyümesi. Birçok kullanıcının paylaşım yapması ile birlikte kullanım alanında direk olarak kapsamlı bir alan oluştuğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar bu alandan direk olarak Facebook verileri üzerinde paylaşımlarının korunduğunu anlayabilirler. Bu nedenle Facebook verileri içerisinde yer alan paylaşımların korunduğunu söyleyerek direk olarak kullanımlarınızın bu alanda depolandığını söyleyebiliriz. Kullanıcılar Facebook verileri ile kullanımlarını daha kapsamlı olarak paylaşımlar üzerinden yapılabilir. Bu Paylaşım verilerinin artması ile birlikte kullanımların veriler ile birlikte yer alacağını söylemek mümkün.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın