Genel

Facebook Albümlerinde Her Şeyi Bulundurun

Yazar Haziran 6, 2017 Yorum Yok

Facebook platformu içerisinde yapılacak olan yeniliklerde albümler üzerinden yeni bir özellik daha getiriliyor. Kullanıcıların yapabilecekleri facebook albümleri artık sosyal medya uygulaması içerisinde daha kapsamlı olabilecek. Bu alanda sadece görselleri ve videoları değil aynı zamanda birçok farklı alanda yaptığınız etiketleri, check-inleri ve önerilerinizi de koruyabileceksiniz. Hatta isterseniz yazı metinleri bile oluşturabilirsiniz. Albümler artık Facebook içerisinde sadece görsel ve video paylaşımı olarak değil aynı zamanda belirli alanların korunması adına da kullanılabilecek.

Facebook Albümlerinde Yer Bildirimleri

Facebook platformu içerisinde yer alan yer bildirimleri sayesinde kullanıcıların çok daha etkin kullanımlar yapabileceklerini söyleyebiliriz. İlk olarak bu alan içerisinde kullanımlar sadece görsellerden ve videolardan oluşmayacak. Aynı zamanda kullanımların genel olarak farklı saklama alanları ile birlikte korunabileceğini de söyleyebiliriz. Kullanıcılar albümler içerisinde görseller ve videolar ile birlikte yazılar ve yer bildirimlerine de yer verebilirler. Kullanıcıların yer bildirimleri üzerinden yapabilecekleri kullanımlar sayesinde daha fazla kullanım da sağlanabilecek. Aynı zamanda bu alanda bildirimler sayesinde daha etkin bir kullanım özelliği de ağlanabilecek.

Gizlilik Korunabilir Durumda

Sosyal medya uygulamaları üzerinde yer alan kullanımlarda gizlilik de kullanıcılar için oldukça önemli hususlar içerisinde yer alıyor. Facebook içerisine gelecek olan albüm özelliği ile birlikte bu alanda kullanımların gizlilik ile birlikte de yapılabileceğini söyleyebiliriz. Kullanıcılar sosyal medya uygulamaları içerisinde yer alan kullanımları direk olarak gizlilik üzerinden devam ettirebilir. Albümler içerisinde yer alan paylaşımların gizliliklerini ayrı olarak sosyal medya içerisinde koruyabilirsiniz. Bu sayede kullanımlarınızda daha etkin özellikler kazandırabilirsiniz. Gizlilik üzerine yapılan kullanımları Facebook içerisinde farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Albümler Düzenleniyor

Sosyal medya uygulamalarında albüm özellikleri sadece Facebook üzerinden değil aynı zamanda instagram üzerinden de düzenleniyor. Bu alanda da istediğiniz her görüntüyü sadece size özel olacak bir albüm içerisinde kullanabilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları içerisinde yer alan kullanımlarda bu anlamda genel olarak bir düzenleme olabileceğini söyleyebiliriz. Facebook paylaşımları içerisinde yer alan kullanımlarda bu nedenle ayrı olarak albüm düzenlemesi olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal medya içerisinde yer alan kullanımlarda bu anlamda ayrı olarak bir albüm düzenlemesi yapabilirsiniz.

Facebook Kullanımlarında Albüm Avantajı

Facebook içerisinde gördüğünüz bir gönderiyi ve farklı özelliği sonradan istediğinizde bulabilmeniz oldukça zor. İlk olarak bu alanda kullanımlarınızda direk olarak paylaşımların hızla artabileceğini söyleyebiliriz. Kullanıcılar artan Facebook kullanımları ile birlikte istedikleri gönderileri görebilme özelliklerini uzun süredir platform içerisinden bekliyor. Bu anlamda Facebook içerisinden bir yenilik getirilebileceğini söyleyebiliriz. Artık kullanıcılar direk olarak kullanımlarını albüm avantajı ile birlikte elde edebilirler. Sosyal medya uygulamaları üzerinden getirilen bu özellikler ile birlikte kullanımların daha pratik olabileceğini de söyleyebiliriz. Sosyal medya uygulamaları üzerine getirilecek olan bu pratiklik ile birlikte kullanımlarda çok daha yüksek seviyelerde olacaktır. İstediğiniz her konuyu bu anlamda albümler üzerinden bulunabilir. Aynı zamanda kullanımlarınızda ayrı olarak bu pratikliği elde edebilirsiniz.

Facebook Kullanımlarında Albüm Desteği

Facebook uygulaması ile birlikte yapılacak olan kullanımlarda albüm desteği ile birlikte kullanımların çok daha yüksek seviyelerde olabileceğini söyleyebiliriz. Kullanımların yapılabileceği alanlar bu anlamda değişiklik gösterecektir. Kullanıcılar genel olarak bu platform üzerinden yapılacak olan güncellemeler ile birlikte yeni özellikleri direk olarak görüntüleyebilirler. Facebook paylaşımları ile birlikte yapabileceğiniz kullanımları daha sonrasında değerlendirebilir ve bu alanda pratik kullanım özellikleri de elde edebilirsiniz. Genel olarak kullanımlarınızı daha aktif hale getirebilmek adına direk olarak Facebook güncellemelerini takip edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cevap bırakın