Genel

Clash Of Clans Hile Nasıl Yapılır

Yazar Temmuz 5, 2017 Yorum Yok

2013 yılında en çok indirilen oyun olan Clash of Clans, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Android 4+ için uygun olan oyun, yüzmilyonlarca kez indirilmiştir. Oyunun kurgusu kalenizi inşa etmek ve diğer oyunculara karşı mücadele etmek üzerinedir. Kaliteli bir içerik olan Clash of Clans oyunu, en son güncellemesiyle v8.551.5 sürümüne yükseldi ve tüm cihazlar için sorunsuz bir hale getirildi.

Bağımlılık Yapan Eşsiz Bir Strateji Oyunu

Geliştirildiği ilk günden bu yana android mağazalarında büyük yankı uyandıran Clash of Clans oyunu, yarattığı etkileyici konsept sayesinde hemen hemen her yaş grubundan insanı akıllı telefonunun başına hapsetmeyi başardı. Başarılıgrafik tasarımından ses efektlerine, aksiyon bolluğundan kolay oynanmasına ve hızını hiç kesmeden kitlesini sürekli olarak büyütme başarısına kadar klan savaşlarını konu alan oyunda tek başınıza da var olabilirsiniz.

Oyuna başlarken kendi köyünüzü kurmak ve çevrenizdeki diğer köyleri yok etmek üzere plan kurmak zorundasınız. Süreç bu kadar popüler olunca Clash of Clans oyununda farklı sitelerde pek çok sahtekârlık yapılabiliyor. Hileli oyunda yer almak isteyen kullanıcıların gerçek COC serverleri üzerinde çalışamayacaklarını baştan bilmeleri gereklidir.

Clash of Clans’i oynamaya yeni başlayanlar sade bir görselle karşılaşır. Clash’te ilerledikçe daha büyük ve zorlayıcı bir oyunun içine girilir. Yeni bir köy, gece teması, karşılıklı savaşlar ve Usta inşaatçı gibi detaylar level atladıkça karşınıza çıkar. Yeni köyler yaparak deneyemediğiniz pek çok yeni fikri hayata geçirebilirsiniz.

Clash Oyuncuları İçin Yeni Bir Macera

Sürekli gelişen eşsiz bir oyun olma özelliği gösteren Clash of Clans deneyimi, kendini aksiyona ve savaşa hazır hisseden taraflar için oldukça özel bir seçenektir. Başarılı bir ilerleme elde etmek için harcanması gereken zaman ve çaba dengesini dikkate alarak değerlendirmeler yapan kullanıcılar, yeni modda savaşları kapsamlı bir şekilde elden geçirme fırsatını da yakalıyor.

Ordu yapısını elden geçirerek bireysel birliklere odaklananlar, birliklerini yükseltebilecekleri özel yetenekleresahip olurken, daha küçük ordular sade savunmalarla hızlı ve heyecanlı sahnelere şahit olabiliyor. Karşılıklı savaş biçimi iyi savunma yapmayı daha önemli hale getirirken kamp tasarımıda becerikli oyunculara yardımcı oluyor.

Hile Programlar Ne İşe Yarar?

Hile programlarıgenel itibariyle ram değerlerine müdahale edip değerler üzerinde oynamalar yapan 3.parti programlar olarak açıklanabilir. Oyun içerisinde atılan her adımın, zıplamanın ve kullanılan her eşyanın bir değeri bulunmaktadır. Bu değerler doğrultusunda rahat bir şekilde oynanabilen oyunda değerler üzerinde yapılan en küçük değişiklikle oyunun dengesi bozulabilir.

Oyun Motoru Hilede Ne Kadar Etkilidir?

Oyunlar yapılırken kullanılmış olan motorlar ne kadar eskiyse, o oyunda hile çıkma olasılığı da bir o kadar fazladır. Bugün dünyanın en büyük oyunlarında bile hileye denk gelinebilir. Düzenli bir şekilde engellenmeye çalışılan hile programlarında yer alan özellikler oyunun kendi içerisine dâhil edilerek kullanıcılar tarafından uygulanabilir olması sağlanır. Hileler oyunlar kadar eskidir. İnsanın olduğu her yerde hilenin de olacağı asla unutulmamalıdır. İçinde bulunulan teknolojik çağda hileler insan hayatlarından çıkıp bilgisayar oyunlarının içine de girmiştir.

Dengesiz ve oyuncuyu zorlayan seçeneklerde aynı bölüme takılı kalmak ve bir üst levela çıkamamak hileli uygulamaların daha çok gündeme gelmesine neden olmaktadır. Takılan bölümü hileli çözümler dışında belli stratejiler ve arkadaş tavsiyeleri eşliğinde geçmek de mümkündür. Ancak bazı oyunlar zaten oyuncunun hile yapacağı göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Hilelerin oyunun bir parçası olduğu unutulmamalıdır.

Cevap bırakın